Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Joshagan, ca 310x210 cm

Slitage, smärre lagning

355146

2016-01-25