Vas Bertil Vallien

Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL VALLIEN, vas, Kosta Boda, bär etikett, signerad Kosta Boda Artist Coll B Vallien 98851, höjd ca 25 cm

Smärre ytrepor

355148

2016-01-22