Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERTIL VALLIEN, vas, Kosta Boda, bär etikett, signerad Kosta Boda Artist Coll B Vallien 98851, höjd ca 25 cm
Smärre ytrepor
355148
2016-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här