Byrå Louis XVI

Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BYRÅ, Louis XVI, Italien, fanérad med lönn, valnöt m.fl., beslag i mässing, samtliga sidor med runda medaljonger med växornamentik, övre lådan och sidorna med bård i intarsia i form av växter, höjd 86, 118x56 cm, lös del finns

Slitage, fanérbortfall, sprickor, skador, lås och nyckel saknas

355158

2016-01-22