Anders O Blomberg oljemålning

Anders O Blomberg oljemålning
Anders O Blomberg oljemålning
Anders O Blomberg oljemålning
Anders O Blomberg oljemålning
Anders O Blomberg oljemålning
Anders O Blomberg oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

ANDERS O BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ), "Morfar mäter vattnet", signerad, olja på duk, 72 x 48 cm

355193

2016-01-23