Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERS O BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ), "Konfirmand", signerad, olja på duk, 71 x 51 cm
355195
2016-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här