Anders O Blomberg oljemålning
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ANDERS O BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ), "Konfirmand", signerad, olja på duk, 71 x 51 cm
Kuntoraportti
355195
Päivämäärä:
2016-01-23