Anders O Blomberg oljemålningar

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS O BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ), 2 st, "Katarinahissen", "Landsortsfyr", signerade, olja på duk, 46 x 64 vardera

355198

2016-01-23