Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
VASER, 3 st, omgjorda till bordslampor, porslin, Kina, dekor i emaljfärger, vasernas höjd 22 till 30 cm
Ytslitage, skärmar med skador
355205
2016-01-22