Vaser Kina

Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

VASER, 3 st, omgjorda till bordslampor, porslin, Kina, dekor i emaljfärger, vasernas höjd 22 till 30 cm

Ytslitage, skärmar med skador

355205

2016-01-22