Alnmått tumstockar skjutmått mm

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALNMÅTT, varav 2 st daterade 1817 TUMSTOCKAR, SKJUTMÅTT, mm, totalt ca 20 st, 18/1900-tal, varierande mått

Smärre skador

355241

2016-01-22