Figurin och dosa

Figurin och dosa
Figurin och dosa
Figurin och dosa
Figurin och dosa
Figurin och dosa
Figurin och dosa
Figurin och dosa
Figurin och dosa
Figurin och dosa
Figurin och dosa
Figurin och dosa
Figurin och dosa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, DOSA, pojke med hare, Capo Di Monte, höjd ca 11, dosan med meissenliknande stämpel, längd ca 8 cm

Omfattande lagningar, skador

355242

2016-01-22