Lås fårsax våg

Lås fårsax våg
Lås fårsax våg
Lås fårsax våg
Lås fårsax våg
Lås fårsax våg
Lås fårsax våg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LÅS, FÅRSAX, SKINNBEREDNINGSVERKTYG, VÅG, mm, 18/1900-tal

Smärre skador

355245

2016-01-22