Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BESSMAN, 17/1800-tal, delvis masurbjörk, krokar i smide, längd ca 52-74 cm
Smärre skador
355250
2016-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här