Bessman 17/1800-tal

Bessman 17/1800-tal
Bessman 17/1800-tal
Bessman 17/1800-tal
Bessman 17/1800-tal
Bessman 17/1800-tal
Bessman 17/1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BESSMAN, 17/1800-tal, delvis masurbjörk, krokar i smide, längd ca 52-74 cm

Smärre skador

355250

2016-01-22