Olof Thunman blyerts

Olof Thunman blyerts
Olof Thunman blyerts
Olof Thunman blyerts
Olof Thunman blyerts

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLOF THUNMAN (1879-1944), landskapsvy i vinter, signerad och daterad Olof Thunman 1931, blyerts på papper, 24 x 43 cm

355252

2016-01-22