Landskapsmotiv

Landskapsmotiv
Landskapsmotiv
Landskapsmotiv
Landskapsmotiv

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

OIDENTIFERAD KONSNTÄR (England, 1800-tal):
Landskapsmotiv, olja på pannå, ca 15x18 cm

Zustandsbeschreibung

355258

2016-01-22