Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OIDENTIFERAD KONSNTÄR (England, 1800-tal):
Landskapsmotiv, olja på pannå, ca 15x18 cm
Zustandsbeschreibung
355258
2016-01-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner