Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérad i mahogny, beslag i mässing, skinnklädd skiva, höjd ca 77, 123x61 cm, nycklar finns
Ytskador
355272
2016-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här