Skrivbord engelsk stil

Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérad i mahogny, beslag i mässing, skinnklädd skiva, höjd ca 77, 123x61 cm, nycklar finns

Ytskador

355272

2016-01-22