Sofreh

Sofreh
Sofreh
Sofreh
Sofreh

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFREH, old/semiantik, delvis figural med djur, ca 160x148 cm

Skador, lagningar

355318

2016-01-28