Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1930/40 tal, fanérat i mahogny, höjd 77, 165 x 87 cm, troligen David Rosén för NK möbler
Proveniens: Lennart Hyland
Två avsågade ben varav ett lagat, ytskador
355324
2016-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här