Skrivbord i mahogny

Skrivbord i mahogny
Skrivbord i mahogny
Skrivbord i mahogny
Skrivbord i mahogny
Skrivbord i mahogny
Skrivbord i mahogny
Skrivbord i mahogny
Skrivbord i mahogny
Skrivbord i mahogny
Skrivbord i mahogny
Skrivbord i mahogny
Skrivbord i mahogny
Skrivbord i mahogny
Skrivbord i mahogny

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1930/40 tal, fanérat i mahogny, höjd 77, 165 x 87 cm, troligen David Rosén för NK möbler
Proveniens: Lennart Hyland

Två avsågade ben varav ett lagat, ytskador

355324

2016-01-23