Hörnskåp England

Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, höjd ca 177, 87x55 cm, nycklar finns

Fanérskador, fanérbortfall

355329

2016-01-23