Lars Englund Komposition

Lars Englund Komposition
Lars Englund Komposition
Lars Englund Komposition
Lars Englund Komposition

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LARS ENGLUND (född 1933): Komposition, signerad och daterad på baksidan Lars Englund -62, oljelack på film, 24 x 34 cm
PROVENIENS: Svea Gallery, Stockholm

355347

2016-01-23