Praktskål

Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål

Klubbat för:

7 600 SEK

3 000 SEK

PRAKTSKÅL, förgyllt silver, importstämplar, skålen bärs upp av psykopomper, locket krönt av örn, höjd inkl. lock 24 cm, vikt ca 490 g

Förgyllning med slitage

355355

2016-01-23