Klubbat för:
7 600 SEK
3 000 SEK
PRAKTSKÅL, förgyllt silver, importstämplar, skålen bärs upp av psykopomper, locket krönt av örn, höjd inkl. lock 24 cm, vikt ca 490 g
Förgyllning med slitage
355355
2016-01-23