Japanskt träsnitt

Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAPANSKT TRÄSNITT, triptyk, kabukiskådespelare, 1800-tal, ca 36x72cm, oramad

Skador, lagningar, pappersförlust

355359

2016-01-23