Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESEKOFFERT, USA, omkring 1900, svartmålad, beslag i mässing, med etiketter, höjd ca 104, 36 x 55 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, låst
355368
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här