Koffert

Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEKOFFERT, USA, omkring 1900, svartmålad, beslag i mässing, med etiketter, höjd ca 104, 36 x 55 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, låst

355368

2016-01-26