Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 500 SEK
A. ROSETTI (omkring 1900): Landskap med ruiner vid vattendrag, signerad, olja på duk, 80 x 128 cm
Mindre spricka i färgen
355375
2016-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här