A. Rosetti Landskap med ruiner vid vattendrag

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 500 SEK

A. ROSETTI (omkring 1900): Landskap med ruiner vid vattendrag, signerad, olja på duk, 80 x 128 cm

Mindre spricka i färgen

355375

2016-01-24