Japanskt träsnitt Chikanobu

Japanskt träsnitt Chikanobu
Japanskt träsnitt Chikanobu

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CHIKANOBU TOYOHARA (1838-1912): triptyk, motiv från sino-japanska kriget, 36x69 cm, oramad

Skador och lagningar

355376

2016-01-23