Bordsur Jaeger Le Coultre Atmos

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAEGER LE COULTRE, Atmos, bordsur, numrerad 559660, urtavlan märkt FIFTEEN (15) JEWELS JAEGER LE COULTRE ATMOS SWISS SWISSMADE, undertill märkt METALL CALIBER 528-6 SWISS, glasat fodral med förgylld mässing, höjd ca 23, 21x16 cm

355380

2016-01-23