Bordsur Jaeger Le Coultre Atmos
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JAEGER LE COULTRE, Atmos, bordsur, numrerad 559660, urtavlan märkt FIFTEEN (15) JEWELS JAEGER LE COULTRE ATMOS SWISS SWISSMADE, undertill märkt METALL CALIBER 528-6 SWISS, glasat fodral med förgylld mässing, höjd ca 23, 21x16 cm
355380
2016-01-23