John Broberg 1924

John Broberg 1924
John Broberg 1924
John Broberg 1924
John Broberg 1924

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN BROBERG (1892-1979): Stilleben - vid fönstret, signerad och daterad John Broberg -24, olja på pannå, 39x34 cm

355386

2016-01-23