Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KÄRRA, metall, 1900-talets början, delvis bemålad, 2 hjul, med bladfjädring, längd ca 220 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, rost, färgbortfall
355389
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här