Kärra

Kärra
Kärra
Kärra
Kärra
Kärra
Kärra

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÄRRA, metall, 1900-talets början, delvis bemålad, 2 hjul, med bladfjädring, längd ca 220 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, rost, färgbortfall

355389

2016-01-26