John Broberg 1930

John Broberg 1930
John Broberg 1930
John Broberg 1930
John Broberg 1930
John Broberg 1930
John Broberg 1930

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN BROBERG (1892-1979): Blomsterprakt - vid fönstret, signerad och daterad John Broberg -30, olja på pannå, 39x34 cm

Torrsprickor

355391

2016-01-23