Kärra
Valmis
2016-01-26
355394
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SÄCKKÄRRA, 1800-tal, trä och metall, ett hjul framtill, längd ca 190 cm
PROVENIENS: Tullverket
Omfattande slitage, handtag av