Kärra

Kärra
Kärra
Kärra
Kärra
Kärra
Kärra
Kärra
Kärra

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SÄCKKÄRRA, 1800-tal, trä och metall, ett hjul framtill, längd ca 190 cm
PROVENIENS: Tullverket

Kuntoraportti

Omfattande slitage, handtag av

355394

Päivämäärä:

2016-01-26