Kärra
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SÄCKKÄRRA, 1800-tal, trä och metall, ett hjul framtill, längd ca 190 cm
PROVENIENS: Tullverket
Kuntoraportti
Omfattande slitage, handtag av
355394
Päivämäärä:
2016-01-26