Kärra
Valmis
2016-01-26
355398
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SÄCKKÄRRA, 1900-talets mitt, märkt Norrhammar N 1, trä och metall, 2 hjul, längd ca 135 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage