Kärra

Kärra
Kärra
Kärra
Kärra
Kärra
Kärra

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄCKKÄRRA, 1900-talets mitt, märkt Norrhammar N 1, trä och metall, 2 hjul, längd ca 135 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

355398

2016-01-26