650 SEK
1 000 SEK
SÄCKKÄRRA, 1900-talets mitt, märkt Norrhammar N 1, trä och metall, 2 hjul, längd ca 135 cmPROVENIENS: Tullverket
Slitage
355398
2016-01-26