Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Spansk flicka, olja på pannå, 40x32 cm, spansk etikett på baksidan
Zustandsbeschreibung
355403
2016-01-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner