Målning

Målning
Målning
Målning
Målning

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Spansk flicka, olja på pannå, 40x32 cm, spansk etikett på baksidan

Zustandsbeschreibung

355403

2016-01-23