Remtyg

Remtyg
Remtyg

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄRREMMAR,4 st, 1800-tal
Proveniens. Tullverket

Slitage delar saknas

355407

2016-01-21