Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal, höjd ca 182, 64 x 59 cm
PROVENIENS: Tullverket

Låst, slitage

355413

2016-01-26