Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal, höjd ca 182, 64 x 59 cm
PROVENIENS: Tullverket
Låst, slitage
355413
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här