Skåp
2016-01-26
355417
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARKIVSKÅP, 1950-tal, betsad björk, med 21 lådor, draghandtag i mässing, stämpelmärkt S.K.N. Juli 1959, höjd ca 145, 61 x 40 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage