Sidebord mahogny
2016-01-23
355420
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, engelsk stil, mahogny, höjd 88, 200 x 50 cm, 2 nycklar finns
Bruksslitage och ytskador