Lars Tärning
2016-01-25
355454
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med äpplen, signerad och daterad Lars Tärning -11, skiktmåleri på pannå, 37x35 cm