Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LACKASK, Ryssland, dekor med ryttare och häst, signerad och daterad 1966, i botten Made in USSR, höjd 5, 13 x 10 cm
355459
2016-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här