Knubbling

Knubbling
Knubbling
Knubbling
Knubbling
Knubbling
Knubbling

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ATELJÉ LYKTAN, bordslampa, "Knubbling", Anders Pehrson, brun metall och vit plast, höjd ca 55 cm
PROVENIENS: Tullverket

Repor, slitage

355485

2016-01-26