Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, nyrenässans, omkring 1900, björk, klädd i svart galon fäst med tellikor, längd ca 192 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, senare klädsel

355492

2016-01-26