Tamburmajor 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TABURMAJOR, 1900-talets andra hälft, svartlackerad, höjd ca 180 cm

Bruksslitage

355498

2016-01-23