Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HEMI KLOCKA, golvlampa, 1960/70-tal, vitlackerad fot och skärm, kromad fot, inpressad märkning HEMI KLOCKA, höjd ca 130 cm
Bruksslitage, smärre ytskador
355502
2016-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här