Golvlampa Hemi Klocka

Golvlampa Hemi Klocka
Golvlampa Hemi Klocka
Golvlampa Hemi Klocka
Golvlampa Hemi Klocka
Golvlampa Hemi Klocka
Golvlampa Hemi Klocka

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HEMI KLOCKA, golvlampa, 1960/70-tal, vitlackerad fot och skärm, kromad fot, inpressad märkning HEMI KLOCKA, höjd ca 130 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

355502

2016-01-23