Xylografen Kalle Andersson oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

XYLOGRAFEN KALLE ANDERSSON (1853-1942): Kvinna, signerad och daterad Kalle Andersson Grisslehamn 1936, olja på duk, 67x65 cm.

Mindre gammal lagning

355514

2016-01-23