Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, Shona, Tanzania, stenart, fågelmänniska, signerad S June, höjd ca 49 cm

Smärre slitage

355530

2016-01-22