Orientaliska vaser

Orientaliska vaser
Orientaliska vaser
Orientaliska vaser
Orientaliska vaser

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 2 st, FLASKA med lock, 1900-talets första hälft, hamrad och sicelerad koppar, dekor med fåglar och växter, höjd 18-24 cm

Liten mynningslagning

355535

2016-01-24