Gösta Hallencreutz stilleben

Gösta Hallencreutz stilleben
Gösta Hallencreutz stilleben
Gösta Hallencreutz stilleben
Gösta Hallencreutz stilleben

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

GÖSTA HALLENCREUTZ (1881-1952): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad G. Hallencreutz, 56 x 41,5 cm

355544

2016-01-24