Reseikoner

Reseikoner
Reseikoner
Reseikoner
Reseikoner
Reseikoner
Reseikoner

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESEIKONER, 1800-talets andra hälft, Ryssland, brons, varav en triptyk respektive en med dekor med emalj, kyrillisk text, ca 10,5x30 respektive ca 14,5x12 cm

Slitage, emalj med smärre skador/bortfall

355553

2016-01-22