Reseikoner
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RESEIKONER, 1800-talets andra hälft, Ryssland, brons, varav en triptyk respektive en med dekor med emalj, kyrillisk text, ca 10,5x30 respektive ca 14,5x12 cm
Slitage, emalj med smärre skador/bortfall
355553
2016-01-22