Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talet mitt, stomme i teak och mässing, etikettmärkt Falkenbergs belysning, höjd inkl. skärmar ca 145 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

355554

2016-01-26